_________________________________

 

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

  

 

קורס הכנה ללידה ייחודי

ללידה הנכונה עבורך

בואי להפוך את הלידה הזו לשלך!

עיסוי פרינאום- מתי לעשות, למה ואיך: המשיכי לקרוא

המלצות:

 לקוחות כותבות איך הליווי בלידה תרם להן:
לחצי כאן

 

רוצה לקבל תכנים מעודדים, מחזקים ומעשירים לקראת הלידה שלך?

הצטרפי אלי לפייסבוק 

כמה עולה דולה?

כבר מספר שנים יש עליה במודעות לחשיבות של ליווי מקצועי ורציף בלידה, אך ניתן לשמוע קולות שחושבים שזה פינוק לעשירות או טרנד חולף בתעשיית התינוקות.

אם חשוב לך לדעת כמה דולה באמת עולה ולמה, זה המאמר בשבילך.

כמה זה עולה:

המחירים כיום נעים בין 1500 ₪ לדולה בסיום הלימודים (שליוותה עד כה מספר לידות בודדות) לדולה ותיקה המחירים נעים בין 4000₪ לבין 5000₪ ותלוי בוותק, ניסיון, הכשרות וכדומה. המחיר כולל פגישות הכנה, ליווי בלידה וזמינות טלפונית להתייעצות ועזרה. עוד גורמים שמשפיעים על המחיר הם:

איזורים גיאוגרפיים- בפריפריות המחירים קצת יותר נמוכים (כמו הרבה דברים במשק).

התמחות- אם יש לה תחומי עיסוק נוספים שהיא מביאה לחדר לידה ומוסיפים ערך מוסף לשירות שאם מקבלים.

ניסיון- ככל שיש לדולה יותר ותק וניסיון, המחיר עשוי לעלות בהתאם. ניסיון מאפשר מתן מענה מדויק יותר וליווי מקצועי יותר. כי אין חכם כבעל ניסיון.

למה זה כל כך יקר:

לפעמים החוויה היא שמדובר בשירות יקר ולא מתאים לכל כיס. זו תפיסה שנובעת מזה שרוב האנשים לא יודעים במה כרוכה עבודת הדולה. אז מה כולל השירות?

פגישות- לפני ואחרי הלידה, שיכינו אתכם לרגע האמת, יתנו לכם כלים ויאפשרו לדולה להכיר אתכם ואתם אותה. שווה לשאול את הדולה כמה פגישות היא כוללת במחיר.

מענה טלפוני- כל דולה מגדירה לעצמה את הזמינות הטלפונית, אבל תמיד תוכלי לדבר עם הדולה שלך בשאלות או התייעצויות שיש לך בהיריון, כשהלידה מתחילה וגם אחריה. זה נותן המון שקט נפשי והרגשה שיש לי עם מי לדבר. אין חוסר וודאות או אי שקט עם דברים שמבלבלים אתכם. בליווי של זוג תמיד יש המון שאלות וטלפונים (גם באמצע הלילה, בשבת או בחגים). ואנחנו שמחות לשמור על קשר ולהיות שם עבורכם.

כוננות וזמינות- זמינות מלאה ללידה שלך, בכל שעה ויום שהיא תקרה. אנחנו מגיעות באופן כמעט מיידי ועוזבות את החיים שלנו. המשפחה, הפגישות, הטיפולים או כל מה שמתוכנן לנו מרגע שהלידה שלכם תתחיל ועד שהיא תסתיים באופן טוטאלי. גם הבעל, הסבתות והבייביסיטר בכוננות להחליף אותנו (24/7). אין ספק שיש כאן אופרציה מורכבת מבחינתינו. עבור היולדת זה משמעותי מאוד לדעת שיש מישהי שתגיע ברגע שהיא תזדקק לעזרה, שהיא מכירה מבעוד מועד, אוהבת ומתחברת אליה. זה נותן המון שקט נפשי.

בלידה- הדולה שלכם תהיה אתכם מהשלב הפעיל של הלידה (ולפעמים גם קודם במידת הצורך) ועד שהלידה תסתיים ותעברו למחלקה (עוד שעתיים עם התינוק לעזרה בהנקה). זה יכול להיות מאוד מהיר אבל זה יכול גם לקחת ימים. בין שעתיים ליומיים זה בערך מסגרת הזמן שהדולה תהיה אתכם. ואנחנו לא לוקחות תוספת תשלום לשעות נוספות ;)
ליווי של יולדת ובן זוגה כרוך במאמץ פיזי עצום. עיסויים, תנועה, נשיאה, נענועים, רפלקסולוגיה, שיאצו והישענות. לא נחות לרגע. גם הנוכחות הרגשית גובה מחיר ומעייפת מאוד. אנחנו עושות הכל באהבה גדולה. אך החזרה הביתה תמיד דורשת מנוחה משמעותית וזמן ניתוק (כדי להגיע בנוכחות מלאה ליולדת הבאה).

תיק הדולה- בנוסף למקצועיות, הסבלנות והאהבה, אנחנו מביאות איתנו מגוון רחב של כלים, עזרים וטכניקות לעזור ליולדת, לקדם את הלידה ולמנוע התערבויות רפואיות מיותרות. לכן, יש גם הוצאות על קורסים והשתלמויות, על ציוד וחומרים שאנחנו מביאות אתנו, עוד פינוקים וצ'ופרים (שלא מגלים) וכל זה כדי לתת טיפול כולל ומענה שלם לכל יולדת.

למה כדאי לשים לב כשבוחרים דולה?

אין ספק שהמחיר הוא שיקול שיש לקחת אותו בחשבון, אבל מעל הכל חשוב שתהיה כימיה בינך לבין הדולה.
שתסמכי עליה ותרגישי שהיא יכולה להיות המענה לסיבות שבגללן בחרת לקחת תומכת לידה.
הלידה היא אירוע אינטימי וחשוב כל כך בחייכם וחשוב שתרגישו בנוח עם הדולה שלכם.
המלצות (אישיות או שקיבלת ברשת) יכולות לתת לך ביטחון בבחירה שלך, אבל מעל הכל הקשיבי לתחושת הבטן שלך. היפגשו איתה ותחליטו בהתאם.

האם שווה להשקיע בשירות הדולה?

במחקרים רבים, כבר הוכח מעל לכל ספק, שנוכחות של דולה בלידה שלכם תשפר את תוצאות הלידה והחוויה שלכם באופן משמעותי מאוד (למחקרים לחצי כאן).  

כמו כן, כמו כל החלטה כלכלית, ההחלטה האם להשקיע בדולה וכמה טמונה בסדרי העדיפויות. בין כל ההוצאות שכרוכות בהיריון ובתינוק חדש, בדקו מה הכי חשוב לכם והיערכו בהתאם. אם תמיכה בלידה חשובה לכם, תראו חסכון של 300 ₪ בכל חודש של ההיריון, יאפשרו לכם בתום תשעה חודשים לשלם את השכר לדולה המיוחלת.

ואם בכל זאת תרצו לחסוך בעלויות?

יש אפשרות לפנות לבתי הספר לדולות ולחפש דולה בסטאז' שמעוניינת להתנסות בליווי של זוג בתהליך. המחירים נעים בין 500-1000 ₪.

בנוסף, יש החזרים מקופות החולים. חשוב לדעת ששירות הדולה מתחיל להיכנס לקופות החולים. וכבר היום יש החזרים בחלק מהכיסויים הביטוחיים . בכללית פלאטיניום תקבלי החזר של 75% מגובה השירות ובמכבי שלי תקבלי החזר של 50%. כל זה כנגד חשבוניות. אז חשוב לוודא שאת מקבלת קבלה עבור התשלום לדולה.


לסיכום,

אני נמצאת שם כל כולי עם היולדת בכל לידה. אוהבת, תומכת, עוזרת, מעסה, נושמת, מרגיעה, שמחה בשמחתכם ונוכחת. אין ספק שזו העבודה הכי פחות משתלמת כלכלית (אם מחלקים את השכר לשעות) ויחד עם זאת אני מודה ומברכת על הזכות להיות ברגעים המרגשים, המשמעותיים והחד פעמיים של הזוגות שבוחרים לבטוח בי ולהכניס אותי לרגע האינטימי והפרטי שלהם.
הכי חשוב, שתוציאי לך מהראש את המחשבות שאת מפונקת או שזה מיותר לקחת דולה. את בסך הכל דואגת לעצמך ולתינוק שלך ללידה הכי טובה שניתן, בתנאים הכי נוחים ובחוויה חיובית ומספקת. וזו זכותך.

לפרטים על שירותי הדולה לחצו כאן

לעדויות של זוגות שחוו לידה עם דולה לחצו כאן

 | כמה עולה דולה || תומכת לידה || דולה || מה המחיר של דולה || למה דולה זה כל כך יקר |
webthenet - עיצוב ובניית אתרים